mehmet@zeytinyazilim.com.tr

Taksi Duragi Programi

   

Taksi Duragi Programi, bir Taksi Duragi Yönetim Sistemidir, hedef kitlesi Taksi Duraklaridir.

   

Taksi Duragi Programini 10 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

   

Taksi Duragi programini kullanan taksi duraklari müsteri araç çagrilarini telefonla almaz. Müsteriler Araç çagrilarini son derece basit ve hizli araç çagirilabilecek sekilde tasarlanmis olan web sitesi üzerinden kendileri yaparlar.

   

Taksi Duragi Otomasyonu, bir taksi duraginin ofisinde yapilan tüm isleri otomatik olarak yapabilecek sekilde tasarlanmistir.

   

Sistemin altyapisi, her türlü cihaz tarafindan rahatça kullanilabilecek, ve minimum personel maliyetiyle yüzlerce araci otomatik olarak organize edebilecek sekilde tasarlanmistir. Böylece rutin isler için harcanan zamani, reklam ve pazarlama gibi isinizi büyütecek faaliyetlere ayirabilir ve personel maliyetlerinden saglamis oldugu tasarrufu bu faaliyetlerde kullanabilirsiniz.

   

Taksi Duragi Programinin Müsteri Araç Çagirma ve Durak Yönetim modülü web tabanli ve responsive olarak tasarlandigindan tüm akilli telefon, tablet ve bilgisayarlardan kullanilabilir.

   

Taksi Duragi Otomasyonu, herkesin anlayabilecegi sadelikte tasarlanmistir.

   

Taksi Duragi Yazilimi ile bir taksi duraginda yapilan manuel islemler neredeyse tamamen ortadan kaldirilmistir.

   

Taksi Duragi Programini kullanan taksi duraklari birbirlerine rahatlikla is yönlendirebilmekte, bu yönlendirmeyi sadece tek bir tiklama ile aktif ya da pasif hale getirebilmektedir.

   

Taksi Duragi Yazilimi ile soförlerinize her türlü esnek çalisma saatleri tanimlayabilir, haftalik ödemelerinizi rahatça takip edebilirsiniz.

   

Taksi Duragi Programi yönetim panelinde soförü evine döndürme opsiyonunu aktif hale getirirseniz soför tanimli mesai saati bitisine yaklasildiginda mesai bitis saatine kadar hep evine daha yakin lokasyonlara yönlendirilir.

   

Taksi Duragi Programini kullanan taksi duraklari kendilerinde uygun araç bulunmadigi durumlarda birden fazla duraga belirttikleri öncelik sirasina göre is yönlendirebilirler.

   

Taksi Duragi Yazilimini kullanan taksi duraklari, kendi duraklarini, uygun araç bulunmayan firmalarin yönlendirdigi isleri birden fazla duraktan kabul edebilecek sekilde ayarlayabilir.

   

Taksi Duragi Programi Yönetim Panelini kullanarak ile belirleyeceginiz mesafelerin üzerinde alinacak müsterilerde mesafe kontrol kurallari tanimlayabilirsiniz.

   

Taksi Duragi Yazilimini ile belirlediginiz soförlere havaalani girisi yada anadolu avrupa köprü geçisi için belli bir limit tanimlayabilir yada tamamen kapatabilirsiniz. Saglik problemleri (prostat, panik atak vb..) nedeniyle uzun süre direksiyonda kalamayan soförler için bu idealdir.

   

Taksi Duragi Programi ile sadece kayitli müsterilerinizin araç çagirabilmesini saglayabilirsiniz.

   

Taksi Duragi Yazilimini sadece belirlediginiz lokasyonlara araç gönderecek sekilde konfigüre edebilirsiniz.

   

Taksi Duragi Yazilimini ödemesini belirlediginiz gün sayisi içinde yapmayan soförleri otomatik olarak pasif yapacak ve onlara ödemelerini yapincaya kadar is yönlendirmeyecek sekilde ayarlayabilirsiniz.

   

Taksi Duragi Otomasyonu ile, sistemin araç isteyen müsteriye, müsteri onay vermeden önce, aracin marka model bilgilerini göstermesini yada gizlemesini saglayabilirsiniz.

   

Taksi Duragi Uygulamasi, soförlerinizin haftalik çalisma programini dikkate alarak rezervasyonlarinizi en uygun sekilde planlayan ve ilgili soförlere otomatik atayan, soför o anda çalisiyor ise aninda rezervasyon ile ilgili bilgileri soförün cep telefonu uygulamasina gönderen, eger o anda çalismiyor ise fakat rezervasyon saatleri içinde çalisacak sekilde bir haftalik mesai planina sahipse soförü mail ve sms ile önceden rezervasyon alindigi anda bigilendiren harika bir otomasyon sistemidir. Örnegin müsterinin web sitesi üzerinden saat 21:00 de, sabah 08:00 e rezervasyon istedigini varsayalim. Sistem o anda istirahatte olan ama sistemde tanimli çalisma programina göre rezervasyon saatinde çalisir durumda olacak soförlere bakar rezervasyon saati ve rezervasyon lokasyonu için en uygun soförü bulur, rezervasyonun atamasini yapar ve soförü mail ve sms ile saat 21:00 de yani rezervasyonun alidigi anda bilgilendirir.

   

Taksi Duragi Otomasyonunu kullanarak araç yogunluk durumunuzu belirledigniz zaman araliklari ile loglanmasini saglayabilir, elde ettiginiz sonuçlara göre soförlerinizin haftalik çalisma planlarini duraktaki araç sayisini en verimli sekilde kullanabilecek sekilde organize edebilirsiniz.

   

Taksi Duragi Programi kullanarak durak için yetkili olarak tanimlayacaginiz kisi veya kisilerin mail adreslerine, günlük, haftalik, aylik vb.. istediginiz periyotlarda is adetleri, is cirolari, soför performaslari, farkli duraklar arasi islerin adet ve cirolari gibi raporlarin sistem tarafindan otomatik olarak gönderilmesini saglayabilirsiniz.

   

Taksi Duragi Yönetim Uygulamasi araç takip modülünü kullanarak araçlarinizi harita üzerinden takip edebilirsiniz. Araçlarinizin sadece konumunu degil, dolu, bos olma durumunu, dolu ise içindeki yolcunun rotasini, tahminen saat kaçta ve nerede bosa çikacagini rahatlikla takip edebilirsiniz.

   

   

   

TestTr

   

ApiTestTr

   

DataTr

   

KotaTr

   

NotaTr

   

TurkTr